Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
Avatar&Nick ShoW LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Avatar&Nick ShoW LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3 posters
YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

MesajKonu: Avatar&Nick ShoW   Avatar&Nick ShoW Icon_minitimeÇarş. 14 Mayıs 2008, 10:06 pm

Sewmek ßeni ßırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DeqiL,Gittiqin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacaqım diyebiLmektir'

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler,gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar

Aşk, seven için ızdırap,sevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADET, sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R

Ne ses , Ne Nefes , Ne de rüzgar Bağışlar Seni, Dönüp sırtını Giderken, Söyle kim karşılar Seni

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak qücüme qidiyor

MuTluluKlaR diLerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onLarla yaşArIm sen keyfine bak ! Sad

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanım,Yalnızca Seninle Olmak
Varken, Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~

Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

Seni özlüyormuyum, özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!...

Aşk mı?=Ölümüne,İçmek mi?=Sabahlara kadar,Korkumu?=Sadece ALLAH,Kavgamı?=Atara Atar, Satıra Satır…!

Kendini kandırma kızım!Ne sanıyorsun sen hayatı pembe bi elbise mi?Bıkmadın mı etrafa Pembe gözlüklerle bakmaktan Ya da polyannacılık oynamaktan? Geçmio işte acılar
Kaç kez anlatıcam sana Bu işler internet bağlantılarına benzer Bi koparsa kalırsın
Ortada Ne o küçük hanım niçin bu yaşlar?
Ağlama Palyaço Makyajın Akar!!!...

ONUN ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞIP.. ONUN İÇİN AĞLIYORSANIZ BU AŞKTIR... O OLMADAN ONU DÜŞÜNÜP AĞLADIĞINIZ OLDUYSA .. O DA AŞKTIR

Avatar&Nick ShoW Avatar10Avatar&Nick ShoW Plgtc710Avatar&Nick ShoW Yeahtm10Avatar&Nick ShoW 1c5d6a10Avatar&Nick ShoW Deneme10Avatar&Nick ShoW Lifeof10
CoolGirl
Yönetici
Yönetici
CoolGirl

Kadın
Karakter : Full Str Bowman
MesLek : Thief
Server/Guild : Alexander/ Belli Değil..( Gelmekte Kararsız )

MesajKonu: Geri: Avatar&Nick ShoW   Avatar&Nick ShoW Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 12:09 pm

Güzel Paylaşım..

Teşekkürler..
iMoTeP
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
iMoTeP

Erkek

MesajKonu: Geri: Avatar&Nick ShoW   Avatar&Nick ShoW Icon_minitimePerş. 15 Mayıs 2008, 5:09 pm

Güzel Avatarlar..

İmzalar da Güzel Ama Biraz Kısa Olsa Süper Olcak:D

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nick Show
» CoolGirl Duygusal Avatar Show
» best of the niCk