Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
Varmı Nick İsteyen??? LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş

Varmı Nick İsteyen???

YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

Varmı Nick İsteyen??? Empty
MesajKonu: Varmı Nick İsteyen???   Varmı Nick İsteyen??? Icon_minitimeÇarş. 21 Mayıs 2008, 10:37 pm

۰۪۪۫۫B۰۰۪۪۫۫I۪۫۰۰۪۪۫R۪۫۰۰۪۪۫۫T۰۰۪۪۫۫A۪۫۰۰۪۪۫۫N۪۫۰۰۪۪۫۫E۪۫۰۰۪۪۫۫M۪۫۰۰۪۪۫۫S۪۫۰۰۪۪۫I۪۫۰۰۪۪۫۫N۰

Benimle Konusmak İcin Akıllı Olmalısın Bana Yetişmek İcin Hızlı oLmaLısın Beni GEcmeKmi İstiyorsun Şaka Yapıyo OLmasLısın

Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VâR$â KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!««

Ölüm Ani Öğrenciyiz Die Sevmiyelim Mi Yani

§éNîNLé i$im ßiTMéDi ßiTMéz,a$k qûZ YûZû qôRMéDî qôRMéZ,SaNa SôYLéMéYé DéqMéDi DéqMéz,SéNi ßéNîm qîßi KîmSé SéVMéDi SéVéMézz !!

Her Delikanlının Bir Manitası Var Ama Her Genc Kızın Delikanlı Manitası Yok

İ$tanßuL’a SôLé KıYMéTîNî ßîLSîn, İ$tanßuL qûSéL'Sé Séßéßî SéNSîN !!

HéPîMîZ a§KéRîZ TéRôRé YéTéRîZ,aNLaYaNa §éVqî,aNLaMaYaNa MéRMî ! §éVqîYî VéRDîK,§ıRa MéRMîDé ...

HepSi GiDici Sen KaLıcı , HepSi AnLıq Sen HaYat BoYu , HepSi ÇoCuqça Sen GeRçeKçe , HepSi ÖyLeSine SeN ÖLeSiye..!

Gîtmêsêydî; Øñuñ kulu ølurdum ¢îgñêyîp gê¢tîgî yølu ølurdum bîr ômûr â$kıylâ dølu ølurdum ñê yâzık buñlârı bîlmêdên GITTI

Déqî$KéN ßîR DûnYâDâ,ßéN SâßîT KâLıYoRum.HéRKéz ßâ$Kâ ßâ$Kâ SéVéRKéN,ßéN YîNé [ SéNi SéViYoRuM ]

DîNLê ßîZî;§êR§êRî DêDîKLêRî ßîZîZ. âRKâDâ$ıN DêğêRîNî îYî ßîLîRîZ.ßîZ §êV§êKDê â§Lâ §êVîLMêYîZ...

EqeR ßir qun oLurSem M€zarima qraVatLi qaVatLar DeqiL [ ßenimLe EsRaR Ceken Arkada$Larim qeLsiN ]

мυтℓυℓυкℓαя ѕєηιηℓє σℓѕυη. уαηℓızℓıкℓαя вєηιмℓє... gιт...αмα вιяgüη αкℓıηα gєℓє¢єğιм...!

DinLe Beni [ SoSyeTe ] Güzeli , SiL O Düşündeki Ki [PezEvenkLeri ], Sanmaki Mekansız KaLıR Bu Masum [ SeRseRi ]

, Nê PâRâNıN DêLîSî Nê PêZêVêNqîN qôLqêSî Nê ıßNêNîN ßeqCıSî NêDê PHıC'ıN TêTıqCîSî oLDuq.qônLûMûZûN £F£NDîSî oRTâMLâRıN DêLîSî oLduq.
Kullanıcı profilini gör

Varmı Nick İsteyen???
1 sayfadaki 1 sayfası