Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
+18fıkra LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

+18fıkra LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

+18fıkra

3 posters
YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

+18fıkra Empty
MesajKonu: +18fıkra   +18fıkra Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 11:56 pm

----Bir kasabanin kilisesinde papaz vaaz vermektedir.Konu kasaba nufusunun azligina gelir ve papaz halki cocuk yapmak icin Esiyle cinsel iliskide bulunan her kimse bir tabur dusman askeri oldurmus kadar sevap kazanir der. Vaazdan sonra evine donen ciftlerden birinde kadin kocasina yaklasir ve Hadi kocacim bir tabur asker oldurelim der. Kocasi kabul eder ve sex yaparlar. Aradan yarim saat gecer, kadin yeniden gelir,Hadi kocacim bir tabur dusman askeri daha oldurelim der. Adam yine kabul eder ve yeniden birlesirler. Aradan bir saat gecer, kadin yeniden gelir Hadi kocacim bir tabur daha oldurelim der, adam oflaya puflaya kabul eder ve yeniden birlesirler. Bunun uzerinden bir saat gecer kadin yine ister adam bir nevi caresiz yine hadi der, bu sirada cikarttiklari seslerden rahatsiz olan ogullari gelir odaya:

Ya cok gurultu yapiyorsunuz uyuyamiyorum

Babasi yakinir:

Ne yapayim oglum, dusman askerleri ananin a**na karargah kurmus, oldur oldur bitmiyor

-"Lütfen iki muz verir misiniz ?"

Manav muzlari tartar ve 3 tane vereyim bir kilo olsun der. Bayanlardan biri heyecanla atilir.

-"Olsun napalim birini de yeriz.!
--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- -------
Miami'de üstü açık spor arabasıyla gezen sarışın afet'i trafik polisi durdurur.
- Hanımefendi ehliyetinizi görebilirmiyim ?
- Nedir o?
- Hani araç kullanırken yanınızda taşımanız gereken belge,kredi kartı boyutlarında ve üzerinde resminiz olur.
- Sarışın bayan çantasını aracın koltuğuna boşaltır ve ehliyeti bulur ve memura uzatır.
- Hanımefendi ruhsatı görebilirmiyim ?
- Oda ne ?
- Tabiri caiz ise aracınızın kimlik kartı. Genelde torpido gözünde bulunur.
- Bayan torpido gözünü bulur ruhsatı uzatır.
- Trafik polisi evrakları alıp aracına biner ve merkezle telsiz bağlantısı kurar. Merkezdeki görevli memur aracı kullanan sarışın mı diye sorar ?
- Evet
- Peki süper bir mini eteği varmı ?
- Evet
- Göğüsleri gömleğinden taşıyor mu ?
- Evet
- O zaman sen ona doğru yaklaş ve fermuarını indir.
- Polis memuru merkezdeki arkadaşına bağırarak böyle bir şey yapamayacağını söyler ama ısrarlara fazla dayanamaz. Sarışın bayanın yanına yaklaşıp fermuarını indirir.
- SARIŞIN BAYAN ÇOK ŞAŞIRIR . YİNE Mİ ALKOL MUAYENESİ !!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------- --------------------------------------------------- -------
Bir Turk diplomat bir toplantida gordugu Bush'un kizina yaklasti ve,
- "Biraz konusabilir miyiz, acaba?" dedi. Bush'un kizi birden haykirdi:
- "Terbiyesiz! Ben senin bildigin kizlardan degilim!"
Turk diplomat utancindan yerin dibine girmisti. Herkes ona bakiyordu.

Gitti ve masasina oturdu. Bir sure sonra Bush'un kizi ona yaklasti ve
gulumseyerek,
- "Az onceki olay icin ozur dilerim. Ben psikoloji ogrencisiyim ve
utandirici durumlarda insanlarin nasil davrandiklarini inceliyordum..." dedi.
Turk diplomat avaz avaz bagirarak cevap verdi:

- "Nee? Gecesi 200 dolar mi?
Deli misin sen?"
Köyün ağasının oğlu Temel komşu köyün ağasının kızına sevdalanır. Temel'in babası, amcaları toparlanıp komşu ağanın kızını istemeye giderler. Karşılama faslından sonra pazarlık başlar. Kızın babası aç gözlü olduğu gibi kızı vermeye de pek niyeti yoktur. İşi yokuşa sürmeye başlar:
'5 inek, 1 boğa isterim.'
Karşı taraf kızı almaya kararlıdır. 'Veririz ağam.'
'100 baş da koyun isterim.'
'Veririz ağam.'
'Dere boyundaki 5 tarlanızdan birini isterim.'
'Veririz ağam.'
Kızın babası iyice bastırır:
'6 metre altın kordon isterim.'
Oğlan tarafı birbirine bakar:
'Onu da veririz ağam.'
Kızın babası kendince son darbeyi vurur:
'Damatta 30 santimlik alet isterim.' deyince oğlanın babası, amcaları yerlerinde şöyle bir kımıldanıp birbirlerine bakıp kaş göz ederler. Temel'in babası derin bir nefes alıp cevabı yapıştırır:
'KESTİRİRİZ BE AĞAM !'
Adamın küçük oğlu sorar:
-''Babacığım potansiyel ile fiili arasındaki fark nedir?''
Babası:-''Anlatayım''der ve karısına döner.
-''1 milyon dolar verseler Robert Redford'la yatar mısın?''
Karısı:-''Tabii ki,sorulur mu?Hayatta karçırmam!''
Bunun üzerine adam kızına döner ve 1 milyon dolar karşılığında Brad Pitt'le yatıp
yatmayacağını sorar!
Kızı:-''Vay be!Tabii ki!Hep hayalini kurduğum şey!''diye cevap verir.
Daha sonra adam büyük oğluna dönerek:
1 Milyon dolar için Tom Cruise ile yatar mısın!''diye sorar...
Büyük oğlan:''Evet!Neden yatmayayım?Düşünsene 1 Milyon dolarla neler yapılmaz?
Bir saniye beklemem!''der.Bunun üzerine babası küçük oğluna döner ve:
-''Anladın mı oğlum?Potansiyel olarak 3 Milyon doların üzerinde oturuyoruz,Ama
''Fiili olarak 2 orospu ve 1 ibneyle beraber yaşıyoruz!...''

Temel'e sormuslar; "Dünyada ne olmak en güzel seydir?"
-"Tava!" demis.
-Nedenini sormuslar?
-Bilgece cevaplamis;
"Içinde sürekli yiyecek bir seyler var, yani karnin hep tok..
Altin sürekli sicak..
Sapin da sürekli bir kadinin elinde!"..
Cami hocası hanımlara vaaz veriyormuş. Kadınlardan biri sormuş= -Hocam bir mühendisle yatarsak onun cezası ne kadar? Hoca - 3 sene demiş .. - avukatla yatarsak? - 5 sene - doktorla yatarsam? - 4 sene - peki hocam hocayla yatarsam? -Hoca : - seni gidi seniii ... sen cennete gitmek istiyorsun galiba...
Iyi yetismis, saygin bir ailenin oglu evlenmeye karar
verir.
Ailesi helal süt emmis temiz bir kiz aramaktadir.
Günün birinde bir kizla tanisir
ve evlenmeye karar verir,yalniz bir sartla.
Bekaret kontrolü yapilacaktir.
Kiz kaşar mi kaşar. Üstünden geçmeyen yok.
Ne yapacagim diye düsünürken durumu bir kiz arkadasina
anlatir.
Arkadasi ona:
-"korkacak ne var. Git bir kasaba herhangi bir etin
zarindan
bir
parça
iste, getir onu bizim tanidik bir doktor var,kizlik zarinin
yerine
diktiririz" der.
Kiz arkadasinin dedigini aynen yapar ve zari doktora
diktirirler. Bir sure
sonra erkegin ailesi ile birlikte bekaret kontrolü için
doktora giderler.
Doktor kizi yataga yatirir.
Baslar muayene etmeye,bir süre sonra:
Allah! Allah" diyerek geri çekilir.
Tekrar bakar, tekrar saskin bir halde geri çekilir ve
baslar
ansiklopedileri karistirmaya.
Erkegin annesi: "hayrola doktor bey, bir sorun mu var,
yoksa kiz bakire degil mi?"
Doktor bir süre düsündükten sonra:
"kiz bakire olmasina bakire de benim anlamadigim saglik
bakanligi mührünün
zarda ne isi var?"

Çocuk gözüyle acı gerçek
Orta okul öğrencisi kahramanımız, babasının omzuna dokunur, sorar: Baba, okulda ders verdiler, ''politika nedir'' anlatmamız lazım.Nedir politika???
Baba oğlunun yaşına uygun bir formül bulur:
Bak yavrum, şimdi şu kelimeleri iyice aklında tut...
Ben ücretli çalışıyorum, buna KAPITALIZM diyoruz.Parayı nasıl harcayacağımıza annen karar veriyor, ona HÜKÜMET de.Hepimiz aslında senin için çabalıyoruz, sen HALK'sın.Bebek kardeşine bakan dadın, İŞÇİ SINIFI.Kardeşini de GELECEK diye düşün.Şimdi bunları böyle ezberle, yarın kahvaltıda sana politikayı anlatırım.Oğlan bunları ezberler, akşam olur, herkes yatar.Gece bizimki, kardeşi küçük bebeğin ağlamasıyla uyanır.Gider bebeğin odasına, bebek altını kirletmiş ağlamaktadır.
Annesinin odasına girer, annesi derin bir uyku çekmektedir, uyanmaz.Dadının odasına gider, bir bakar ki, babası dadısıyla aynı yatakta, ''bebek ağlıyor'' demesine hiç aldırış eden bir halleri yok.Bizimkisi gerisin geriye döner, yatar...
Ertesi sabah kahvaltıda babasına, ''Baba ben politika neymiş anladım.''der.Babası ''Neymiş söyle bakalım'' diye sorunca anlatır: ''KAPITALIZM, İŞÇİ SINIFINI beceriyor.Bu arada HÜKÜMET uyuyor.HALK kimsenin umurunda değil.Ve de GELECEK bok içinde...

Kadının biri bir petshop a gider ve "bir papağan almak istiyorum" der.Mehmet ismindeki petshop sahibi
-"Hanımefendi elimde bir tane papağan kaldı fakat bu papağan çok küfürbaz almak istemezsiniz sanırım" fakat bir papağan sahibi olmak isteyen kadın
-" Hayır almak istiyorum" der ve papağını alır. Evine geldiğinde bir bakar ki gerçekten papağan kadını her eve geldiğinde'hoşgeldin orospu' diyerek karşılar. Buna dayanamayan kadın papağanı alır ve petshopa geri götürür. Mehmet bey bu papağan gerçekten çok terbiyesiz. Her eve geldiğimde beni hoşgeldin orospu diyerek selamlıyor ve ben buna dayanamıyorum. Papağını geri getirdim ve paramı geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyacı olan Mehmet bey hanımefendi merak etmeyin birkaç gün bana bırakın ben terbiye edeyim daha sonra gelin alın... Kadın inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Mehmet papağanı alır ve bir çaydanlık su kaynatır. Ne diyeceksin lan kadın eve geldiğinde diye sorar papağana
-"Hoşgeldin orospu diycem." der. Bunun üstüne papağanın kafasını kaynar suyun içine sokar ve tekrar sorar.Papağan yine aynı yanıtı verir. Bir olur , iki olur ve papağan işkenceye dayanamaz
-"Hoşgeldiniz hanımefendi diycem" der. Ertesi gün kadın gelir ve Mehmet bey kadına papağanı terbiye ettiğini söyler. Kadın bunu kontrol etmek istediğini söyler ve papağana sorular sormaya başlar. Ben eve geldiğimde bana ne diyeceksin?
-"Hoşgeldiniz hanımefendi" diyeceğim der papağan. Kadın çok şaşırır ama emin olmak için devam eder. Peki yanımda bir kız arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?
-" Hoşgeldiniz hanımefendiler" diyeceğim peki yanımda bir erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin?
-"Hoşgeldiniz beyfendi" diycem. peki yanımda 2
-3 erkek arkadaşımı getirirsem ne diyeceksin? Papağan biraz duraksar ve cevap verir :
-"Oğlum Mehmet suyu kaynat bu karı harbi orospu!!!"

Adamın biri evcil maymunu ile bir bara gitmiş. Bir içki ısmarlamış, o sırada da maymunu ortalıkda dolaşıp eline ne geçirirse ağızına atıyomuş. Son olarak bilardo masasındaki bir topu mideye indirince barmen bağırmaya başlamış.
-"Yav naapo bu hayvan bilardo topumu yedi". Adam da
-"Ya o yer ,parası neyse veririm." demiş. Parayı verip çıkmışlar. Aradan bir hafta geçtikten sonra maymunlu eleman yine gelmiş. Yine bir içki ısmarlamış. Bu arada maymun da barda duran eriklere elini uzatmış. Barmende bir yandan seyrediyomuş. Maymun önce erigi götüne sokmuş sonra çıkarıp aazına atmış. Barmen adama dönüp
-"Bu ne yaptı şimdi" demiş.
- Adam: "Senin şu bilardo topu olayından sonra herşeyi ölçüp de yiyor."*

Bir rahibe günah çıkartmak için rahibin yanına gidiyor : * Rahibe : benim hayatımda bir erkek var ama orospu çocuğunun teki diyor. * Rahip soruyor :neden ona orospu çocuğu diyorsun. * Rahibe: çünkü o benim yanağımı okşayıp beni öpüyor. * Rahip rahibenin yanağını okşuyor ve öpüyor sonra soruyor böyle mi? * Evet diyor rahibe * Rahip : bu ona orospu çocuğu demeni gerektirmez. * Rahibe : Ama o benim elbiselerimi çıkartıp vücudumu da okşayıp öpüyor. * Rahip rahibenin elbiselerini çıkartıyor ve bir sure sevişiyorlar sonra rahip yeniden soruyor böyle mi? * Evet diyor rahibe * Rahip : bu da ona orospu çocuğu demeni gerektirmez. * Rahibe : ama o sonra bir güzel beceriyor beni. * Rahip bunun üstüne rahibeyi beceriyor tabii ki ve soruyor böyle mi? * yeniden evet diyor rahibe. * Rahip bu da ona orospu çocuğu demen için yeterli sebep değil. * Rahibe bu sefer bağırıyor : Ama o AİDS li imiş. * Rahip: "Vay orospu çocuğu."
AliCan babasının odasında prezervatif bulmuş. Baba bu ne demiş. Babası: Yavrum ben onunla fare öldürüyorum demiş.
- AliCan cevabı yapıştırmış: " Baba fareleri s?ke s?ke mi öldürüyorsun?"
Temel ve dursun yaz tatillerinde Antarktika'ya gitmeye karar vermişler. Uzun bir yolculuktan sonra buzlar diyarına varmışlar. Bir rehber bulamadıklarından kendileri gezmişler uzun buz ovalarını. ertesi sabah bir rehberle anlaşarak kıtanın en güzel yerlerini rehber eşliğinde gezip merak ettiklerini soruyorlarmış. Bir ara Temel rehbere seslenerek
- " Pardon burada hiç beyaz kadın var mı ? " diye sormuş,
- Rehber "Tabiî ki var, buradaki kadınların yüzde doksanı beyazdır" demiş.
- "Peki siyah kadın var mi?"
- "Eh bir kaç tane var bu civarda"
- "Pekİ siyah beyaz kadın var mı" rehber son derece şaşkın bir şekilde
- "Tabiî ki hayır ben hiçbir yerde rastlamadım böyle kadına" Cevaptan hiç de hoşnut kalmayan Temel Dursun'a dönerek
- " Ula dursun yoksa dün akşamkiler penguen miydi?????".

Tur otobüsü söförünün omzuna dokunulunca, adam
hafifçe basını çevirmis, bir bakmıs ki elinde bir
avuç badem, yaslı bir kadın durmakta.. Tesekkür
ederek almıs bademleri ve yemis..

15 dakika sonra yaslı kadın tekrar söförün omuzuna
dokunup bir avuç daha badem vermis. Bu ikramı 5
kere daha yapınca

'Zahmet ediyorsunuz efendim..' demis saygılı söför,

' Hep bana yedirdiniz.. Biraz da kendiniz yesenize..'

Cigneyemiyorum evladım..' demis yaslı kadın,

'Dislerim yok ki..'

'Niye satın alıyorsunuz o zaman?..' '

Evladım ben sadece üzerindeki çikolata ve sekeri emmesini seviyorum!..'
CoolGirl
Yönetici
Yönetici
CoolGirl

Kadın
Karakter : Full Str Bowman
MesLek : Thief
Server/Guild : Alexander/ Belli Değil..( Gelmekte Kararsız )

+18fıkra Empty
MesajKonu: Geri: +18fıkra   +18fıkra Icon_minitimeC.tesi 24 Mayıs 2008, 11:43 am

lol! lol! Gerçekten +18 lol! lol!
ilkergullu
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
ilkergullu

Erkek
Karakter : ...
MesLek : ...
Server/Guild : Alexander INVINCIBLE

+18fıkra Empty
MesajKonu: Geri: +18fıkra   +18fıkra Icon_minitimeC.tesi 24 Mayıs 2008, 1:58 pm

lol! Very Happy