Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
Otobüste Yer Vermemek İçin Bahanaler LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Otobüste Yer Vermemek İçin Bahanaler LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Otobüste Yer Vermemek İçin Bahanaler

YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

Otobüste Yer Vermemek İçin Bahanaler Empty
MesajKonu: Otobüste Yer Vermemek İçin Bahanaler   Otobüste Yer Vermemek İçin Bahanaler Icon_minitimePaz 22 Haz. 2008, 11:36 pm

uyuyor numarasi yapılır veya pencere tarafındaki koltuklar tercih edilir

* kendi kendinizi " ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydı da binmeselerdi " $eklinde tatmin etmek..

* sinirli gibi gözükmek. bazen tırsıyolar, yer falan isteyemiyolar

* bacagınızı tutup uff uff amma agrıyor diyebilirsiniz _bir keresinde yapmıştım çook iyi hatırlıyorum allahım ne utanç verici bişey ama mazaretim vardııı acayip yorgundummm_

* 'ignore' etmek

* iki kişilik koltuklarda otobüsün içine gelen tarafa yaşlı birini oturtursunuz... böylece kimseye yer vermek için uğraşmamak bahanesi ile kurtarırsınız

* otobüsün en arkasına oturulur. yaşlılar oraya kadar gelemezler. ve boylece psikolojik baskıdan uzak rahat bir seyahat yaparsınız.

* otobüse binmemek

* ba$ınız avuclarınız ıcıne alıp cok sıkıntılıymı$ gibi görünmek ve sık sık öfleyip pöflemek...bi sorununuz olduğunu anlayıp size bula$mıycaklardır...

* otobüste yer vermemek icin yapılabilinecek en mantıklı şey hic bir yere oturmayarak ayakta yolculuk etmektir... hiç yer almadıgınızdan yer verme gibi bir sıkıntıya da girmiyeceksinizdir... hatta oturan genclerin yaslılar tarafından nasıl kaldırıldıgını izleyerek sadistce eglenebilir hatta yüzlerine "seninde gelecegin yer burasıydı hadi kalk kalk" anlamında bakıslar atabilir ve eglenceli bi yolculuk gecirebilirsiniz...

* sürekli dalgn dalgın bir noktaya bakılır ve yanınıza dikilip psikolojik baskı yapan kimseleri görmüyormuş ayağına yatılır

* kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etme

Otobüste Yer Vermemek İçin Bahanaler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-