Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
+18 FıkrLAR LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

+18 FıkrLAR LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

+18 FıkrLAR

YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

+18 FıkrLAR Empty
MesajKonu: +18 FıkrLAR   +18 FıkrLAR Icon_minitimeSalı 08 Tem. 2008, 11:23 am

Kasabanın birisinde çapkınlıklarıyla ünlü imam ve bekçi varmış. O kadar zampara imişler ki, uçan dişi sineği bile götürüyorlarmış. Bir gün kasabaya, mesleğinin baharında genç, idealist bir dostor bey atanmış. Genç doktor, hem yakışıklı hem de çok parlak kız gibi bir şeymiş.

Doktoru gören bekçi ile imam, birbirleriyle iddiaya girmişler. Doktoru önce kim götürürse iddiayı o kazanacakmış. Günlerden bir gün, akşam üzeri kasabanın bekçisi doktorun muayenehanesine gitmiş. Doktora rahatsızlığını söylemiş. Doktor, bekçinin üzerini çıkartıp, sedyeye uzanmasını söylemiş. Bekçiyi muyene etmeye başlamış. Elini bekçinin kırtına ve göğsüne sürerken bekçi doktorun elini nazikçe tutmuş;

BEKÇİ:"Doktor bey sana birsey söylemek istiyorum"
DOKTOR:"Söyle bakalım"
BEKÇİ:"Ben senden hoşlanıyorum. Mümkünse seni birkere yapmak istiyorum"
DOKTOR:"Hay hay neden olmasın. Biz hastalarımızın her türlü ihtiyacını karşılamak için görev yapıyoruz."
DOKTOR:"Yalnız, şimdi akşam üzeridir, insanlar işten çıkmıstır, muayenehaneme uğrayabilirler, sen şu pencereden bir bak bakayim sokak sakin mi, yakalanmayalım." der.

Pencereler yukarıya doğru açılıp altan mandallanan pencerelerdenmış. Bekçi pencereyi yukarıya doğru kaldırıp başını dişarı çıkartıp sokağa bakmaya başlamış. Tam bu sırada doktor pencerenin mandalını çevirerek pencereyi kapatmiş ve bekçinin başı dışarıda kalacak şekilde bekçi sıkışmış. Doktor bekçinin arkasına geçip pantolonunu indirmiş ve başlamış gidip gelmeye. Doktor gidip geldikçe bekçinin ağzındaki düdük "düüürt düüürt" diye ötüyormuş. Tam bu sırada sokaktan geçmekte olan imam efendi;

İMAM:"Hayırdır bekçi efendi, o pencerede ne işin var"
BEKÇİ:"Bakıyorum asayiş berkemal mi?"
İMAM:"Sen onu benim külahıma anlat. Ben dün gece sabaha kadar o pencerede ezan okudum" demiş.
********************************************************************************************
Bir ülkede üst düzey görevlilerinde katıldığı bir kokteyl düzenlenmiş. Yenilmiş, içilmiş vakit hayli olmuş.Görevlilerden üst düzey bir çapkın, otel personelinden bir sarışın bombayı baştan beri gözüne kestiriyormuş.

Gecenin ilerleyen saatlerinde, çevredekilerinde sarhoş olmalarından dolayı dikkatlerinin dağılmasından faydalanarak sarışını bir köşede sıkıştırmış. Başlamış sağını, solunu ellemeye, göğüslerini ellerken başlamış göğüs uçlarıyla oynamaya, Kadın artık dayanamamış;

Neyapıyorsunuz beyefendi! demiş .Beyefendi de espri yapmış güya. BBC radyo yu arıyorum demiş .Sarışın diziyle adamın bacak arasını şöyle bir yoklamış ve cevap vermiş. Boşuna uğraşmayın beyefendi, bu antenle çekmez.
**************************************************************************************************
Bir saatten beri suyun içindeydiler. Sarışın Kiz, kendisine yüzme ögrettigini söyleyen sevgilisine dayanamayarak sordu :

- Sevgilim... Gerçekten parmagini o delikten çekersen su alip batar miyim?
************************************************************************************************
Sarisin bomba partinin en önemli kisisi oluverdi birden.
Hemen tüm erkekler etrafina toplaniverdiler. Kösede bir kadin kocasinin kulagina fisildadi:
"Anlamiyorum, erkekler onda ne buluyorlar?"
"Ben de..." dedi adam. "Gidip bir yakindan bakayim."
**********************************************************************************
Sarışının birisi erkek arkadaşıyla sex yaparken sorar :

-Sende aids yok değil mi? Adam hayır der ve devam ederler.

Biraz sonra tekrar sorar :

- Gerçekten sende aids yoktu değil mi?

- Hayır dedim ya. Hem niçin durmadan soruyorsun?

Sarışın cevaplar :

- İkinci kez yakalanmak istemiyorum da...
******************************************************************************************
Genç bir sanatçı adayı kız, doktoruna telefon açıp aldığı randevuya gelemiyeceğini söyledi.

Doktor sordu: -"Neden çok mu hastasınız?"

-"Yoo değilim. Yalnız bugün bir prodüktöre gidip bir rol istedim. Sonra terzime gittim. Daha sonra ev sahibiyle kira meselesini tartıştık.

Kısacası doktor bey, bir defa daha soyunacak halim kalmadı!"

sarışın bir afet, gunde 4 paket Camel iciyormus.

Neyse bu kadin yazin tatil icin Turkiye gelmis.

En buyuk derdi de yuzerken sigara icememekmis, hatta o yuzden cogu zaman yuzmuyormus bile.

Fakat bu arada bir adam dikkatini cekmis kadinin.Adam denize giriyor, yuzuyor yuzuyor ilerideki bir kayaligin uzerine cikiyor

mayosundan bir sigara ve cakmagini cikarip keyifli keyifli sigarasini icip tekrar yuzerek geri geliyormus.Bir, iki, uc artik kadin dayanamamis gidip adama bu isi nasil basardigini sormaya karar vermis ve sormus da.

Megerse adam sigarasini ve cakmagini bir prezervatifin icine koyuyormus ve prezervatifi dugumleyip mayosunun icine koyarak bu isi basariyormus.Bizim kadin bunu duyar duymaz hemen solugu bir eczanede almis. Eczaci ne istedigini sormus o da

-"I want abox of preservative please" demis.

Eczaci bir kutu preservatif cikartmis. Kadin cok sigara koymayi planliyor ya bakmis bakmis gozune biraz kucuk gelmis,

-"No, No bigger than this" demis. Neyse adam bir boy buyugunden bir paket daha cikarmis kadin bakmis bakmis yine gozune kestirememis,

-"No, No bigger than this" demis, adam bir boy daha buyugunun cikarmis kadin onu da begenmemis neyse en buyuk boyu cikarmis onuda begenmemis,eczaci artik dayamamis

-"Sorry is it for your horse?" diye sormus.

Kadin da bu soru uzerine : "No, no it is for my Camel" demis.
************************************************************************************************
Irza geçme davasinda yargiç, davaci Sarışın kadina sorar:
- Sanik üzerinize atildi, elbiselerinizi yirtti ve siddetle size saldirdi.
Peki, kendinizi hiç savunmayi denemediniz mi?
Kadin:
- Onu yapamadim sayin yargiç, tirnaklarimin ojesi henüz kurumamisti.
****************************************************************************************
bir uçağa sarışın, esmer ve siyahi üç arkadaş binmiş
uçak hareket ettikten bir süre sonra pilot kendinizi güvenceye alın uçak düşecektir anonsunu yapmış:
sarışın kız hemen üstünü çıkartmış diğerleri neden böyle yapıyorsun deyince kız uçak düştüğünde ilk olarak kurtarılmak için demiş
esmer elbisesini yırtmış diğerleri neden değince esmerde ilkolarak seksi kadınlara bakarlarda ondan demiş
en son olarak siyahi kadın sadice alını çıkartmış diğerleri yine neden deyin ce siyahi uçak düşünce ilk olarak neye bakrlar demiş?
diğer kızlar: neye?
siyahi: tabikide karaktuya:-))
***********************************************************************************************
Tecavüze uğrayan genç kadın yakışıklı avukatına başından geçenleri anlattıktan sonra avukat sorar: - Peki, ne yapmamı istiyorsunuz?

Kadın şehvetli bir şekilde: - Hele siz olay yerini bir inceleyin de...

+18 FıkrLAR
1 sayfadaki 1 sayfası