Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
15,11,2oo8 LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

15,11,2oo8 LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

15,11,2oo8

YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

15,11,2oo8 Empty
MesajKonu: 15,11,2oo8   15,11,2oo8 Icon_minitimeC.tesi 15 Kas. 2008, 12:16 am

Ben seni severken de senden habersiz sevmiştim. Belki de kendimden bile habersiz.
Dünyaları etrafında döndürmek isteyen bir kalbi bilerek isteyemezdim. Kendimden ve senden habersiz;bir tane; olmuştun sen.
Öyle ya; Sen bir taneydin; Eşin benzerin yoktu yeryüzünde15,11,2oo8 Smilev Yoktu Sen Kadar Güzel Güleni15,11,2oo8 Smilev Sen BALımdın! Yaşanmamış ve yaşamamış olsam bile Sen Özeldin. Aşk Özeldi.. Ama a$k bitti
Yağmurda Aşk Başkadır diyenlere gülüyordum ama bende yağmurda üşüyen ellerini severek başladım seni sevmeye.
Aralıktı. Bizim mahalleye hiç o kadar güzel yağmur yağmazdı.
Önce aldırmadım seninle güzelleşen herşeye.
Sonra tüm parfümeri dükkanlarını aşındırıp kokunu ararken anladım seni deliler gibi özlediğimi.
Ne kadar gerçeksen o kadar yalandın. Ve ben her seferinde en baştan başladım.
Yeniden bir sondayım ama bu kez yeniden başlayacak gücüm yok. Ben senden vazgeçmek istiyorum! ! ! ! Sen gittiğin günden beri senden vazgeçiyorum.
Herkes gibi biri olmanı yada hiç kimse olmanı istiyorum.

Sesini duymak için telefonlara sarılmaktan vazgeçmek15,11,2oo8 Smilev ismini duyduğumda içimin titreyip15,11,2oo8 Smilev gözlerimin dolmasından kurtulmak istiyorum.
Senin benim için herhangi biri olman ne kadar zor bir bilsen.
Zaten kolay olan ne vardı ki benim için;
Sanki seni öldürmemle sevmem ararsında hiçbir fark yoktu.
Ve ben hep sevgim yüzünden cezalıydım
İşte bu yüzden imkansızlığına hep inandım!
Ben yalnız kalıp seni düşünmeyi deli gibi sever olduğumda15,11,2oo8 Smilev sen benim her şeyim olduğunda ben senin için hiç yoktum.
Bu yüzden yalnızlıklarım15,11,2oo8 Smilev ağlamalarım15,11,2oo8 Smilev özlemlerim canını hiç acıtmadı. Benim tarafımdan sevilmek belki de hayatında önemseyeceğin en son şeydi. Sen beni hiç sevmedin!
Ben Seni Seviyorum dediğimde Seni Seviyordum!
Ben Seni Özlüyorum dediğimde Seni Özlüyordum.
Ben Senin İçin Ölürüm Dediğimde ben senin özleminden zaten ölüyordum.
Ve Ben Şimdi Senin Hayatından Gidiyorum!
Ne zaman Aralık’ta bir yağmur yağsa15,11,2oo8 Smilev ben KARŞIYAKA'da ıslanıyor olacağım15,11,2oo8 Smilev
Ne zaman bir parfümeriye girsem hala kokunu arıyor olacağım15,11,2oo8 Smilev
Ne zaman bir havuz görsem15,11,2oo8 Smilev kenarında oturup seni bekliyor olacağım demiştim. Başaramadım.
Ben Kaybettim..
Sen Kazandın!
Artık sesimi duymayacaksın.İçİmDe Can ÇeKişLeRiNi DuYuYoRuM
Sana sımsıkı sarılmak istiyordum15,11,2oo8 Smilev kokunu içime yıllarca bana yetecek kadar çekerek15,11,2oo8 Smilev sana sımsıkı sarılmak istiyordum.. Gelmedin!
Gelsen yapabilir miydim bilmiyorum.
Ben artık gidiyorum Bal’ım.
Eğer hayatından çekildiğimi hissedersen15,11,2oo8 Smilev bana sana geri dönmemem ve seni yeniden deliler gibi sevmemem için şans dile.
Ve Lütfen15,11,2oo8 Smilev Aralık’ta yağmur yağdığında bizim mahalleye gelme.

15,11,2oo8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» o6.11.2oo8
» 13 haziran 2oo8
» 21 haziran 2oo8