Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı! LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı! LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı!

2 posters
YazarMesaj
BySamsunlu
Admin
Admin
BySamsunlu

Erkek
Karakter : __BiTlRiM__ Full Str Bow
MesLek : Webmaster-Trader-Öğrenci
Server/Guild : Alexander / [INVINCIBLE] *(Co-Master) *

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı! Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı!   Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı! Icon_minitimeSalı 31 Mart 2009, 9:00 pm

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı

Sagopa'ya dayak gözaltısı!
'Eşiyle beraber 11 yaşındaki hayranını dövdü..'iddiası

Sagopa Kajmer olarak bilinen rapcı Yunus Özyavuz'un, yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte 11 yaşındaki hayranı Ç.D'yi dövdükleri iddiasıyla gözaltına alındığı öne sürüldü.

Edinilen bilgilere göre olay saat 15.00 sıralarında Ataköy'de meydana geldi. İddiaya göre, Ataköy'e geçtiğimiz günlerde taşınan 11 yaşındaki Ç.D, arkadaşlarıyla birlikte sitede dolaşırken, bir arkadaşının Sagopa Kajmer'in evini göstererek "Burada oturuyor" dedi.

Bunun üzerine Ç.D., hayranı olduğu Kajmer'i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte dışarı çıkan Sagopa Kajmer, iddiaya göre küçük hayranını saçından çekerek sürükleyerek evin içine soktu.

Bu sırada kapıyı kilitleyen Kajmer, küçük çocuğu dövmeye başladı. Ç.D'nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine, site sakinleri ve aile küçük çocuğu Kajmer'in elinden kurtardı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle, Kajmer ve eşi gözaltına alınarak Ataköy Polis Merkezi'ne götürüldü. Darp neticesi gözü moraran Ç.D ise polisler tarafından götürüldüğü Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Çocuklarının ünlü rapçı ve eşi tarafından darp edildiğini iddia eden Ç.D'nin anne ve babası polis merkezine gelerek şikayetçi oldu. Ekip otosuyla sağlık kontrolünden geçirilen ünlü rapçi, görüntü alan gazetecilere, "Gel sana ifade vereyim. Neden çekiyorsun" şeklinde seslendi. Kajmer ve eşinin olaydan sonra karakolda verdikleri ifadede olayın sonrasında kendilerinin de darp edildiklerini öne sürdükleri öğrenildi.

SAGOPA'DAN AÇIKLAMA...

Olay üzerine Sagopa Kajmer, internet sitesinde bir açıklama yaptı: Hoş olmayan bir olay yaşadım eminim ki bana hoş gelmeyen size de hoş gelmeyecektir.Medyanın yeni haberi Sagopa Kajmer bir hayranını evine alıp dövdü.

İşte haber bu kadar ve açıklanmayı bekliyor ben de size olayı anlatmak ve bilgi sahibi olmanızı sağlamak istedim.Medya her ne kadar en gerçeği bilse de gerçeğin ta kendisini anlatamıyor.Olay şöyledir: Geceleri ayakta fazla durduğumuz ve çalıştığımız için genelde öğle vakti kaylule yaparız.Bilmeyenler için kaylule öğle ve ikindi arası şekerleme yapmak demektir.Tam o vakitte kapı zilim çalındı ilgilenmek istemedim çünkü uyuyordum,kapı en az 20 kez çalındıktan sonra ha giderler şimdi giderler kalmayayım dedim bekledim yarım saat oldu dışarı çıkıp camlarımı yumruklayıp indirelim mi lan camları çerçeveleri şeklinde pek de hoş olmayan tavırlara girdiler,gayette çoktular,daha sonra gittiler sandım meğer o sessizlik sessizce evime girmek içinmiş bunu açılan penceremin sesinden hemen anladım penceremin açılmasıyla birlikte çocuklardan şöyle bir cümle duydum ”aaa açtım lan,açıldı,gelin gelin açıldı” bu durumu farkedince çok telaşlanıp kalktım çünkü niyeti bozmuşlardı ayak seslerini çıkma gürültülerini duydum.Üzerime birşeyler giyip çıkıp elebaşını tuttuğum gibi evimin içine aldım dedim ki:”buraya mı girmek istedin aha bak bu evde oturuyorum dedim ve plastik oyuncak taramalı tüfeğiyle kafasına vurdum aha gördün evi işte dedim”çocuğun kaş tarafına geldiği için anında morarıklık oluştu ve hemen onu tutup ailesinin yanına götürmek ve diğer arkadaşlarını bulmak üzere yola koyulduk.İşin kötü kısmı güvenlik haybeye vakit harcadığından evimize gündüz vakti girmeye çalışanları görmemişti,kapıdaki kameralarda aşılabilmiş,dış kapı bile açılabilmiş,komplo gibi bir hareket sanki bir pusu kurulmuş gibi,tabi siz bilmezsiniz Sagopa Kajmer kaç kişilerle tehtid ediliyor,sizin tanıdığınız tanımadığınız birçok insan hatta meşhur rapçilerde var aralarında tahmin etmediğiniz…Zaten savcılıkta korunma talebimiz var çünkü hem tehtid edenler var hem de beni devirmek isteyenler var.

TV'lerde çıkıp burası Amerika değil biz sözlerimizle şarkılarımızla sinirimizi boşaltıyoruz adam vurmuyoruz diyenlere aldanmayın arkadaki perdeleri biz aralayabiliyoruz siz dışarıda kalıyorsunuz.Çoğu şeyi bilmiyorsunuz çünkü sizleri anlatıp üzmek istemiyorum çok üzülebileceğiniz ve kulaklarınıza inanamayacağınız şeyler yaşıyorum ama size hiç çıtlatmıyorum çünkü çok üzülebileceğinizi biliyorum hatta bazıları sınırı bile aşıp delilikler bile yapabilir.

Konumuza geri dönelim,çocuğun ailesi bana saldırdı ben onlara hiç saldırmadım sonra polis geldi zaten biz çocuğu ailesine götürürken polis çağırmıştık zaten şikayetçi de olmadım açıkçası ben çocuğa oyuncak tabancasıyla vurduğum için üzüldüm çünkü hemencecik gözümorarıverdi haliyle ailesi görünce hiddetlendi onlara hak veriyorum benden şikayetçi oldular beni de dinlemek istemediler sadece küfür edip saldırıyorlardı.Velhasıl polise gidip ifade verdim,ifadeden sonra evime geri döndüm orada medyadan arkadaşlarda sağolsun konser var sanmışlar millet reina da laila da bizi bir iki paparazzi çeksin diye sabahlar biz istemediğimiz halde bunlar bizi buluyor…
__0LyMp0S__
Aktif Üye
Aktif Üye
__0LyMp0S__

Erkek
Karakter : Full-Str-Bowman
MesLek : Trader
Server/Guild : INVINCIBLE

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı! Empty
MesajKonu: Geri: Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı!   Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı! Icon_minitimeCuma 03 Nis. 2009, 9:21 pm

Kötü olmuş sago için:D

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Muamma
» Sagopa Kajmer - Sahibinin Sesi