Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN OKUYUN!!!

3 posters
YazarMesaj
BySamsunlu
Admin
Admin
BySamsunlu

Erkek
Karakter : __BiTlRiM__ Full Str Bow
MesLek : Webmaster-Trader-Öğrenci
Server/Guild : Alexander / [INVINCIBLE] *(Co-Master) *

Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! Empty
MesajKonu: Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN OKUYUN!!!   Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 6:25 pm

Arkadaşlar Samsunlu55(Hakan) e Bazı Sorular Sorduk.. Buyrun Röportajımız.. Muhabir Sefil( benim wolfum)

Sefil: İyi Günler Hakan Bey.

Samsunlu55: İyi Günler..

Sefil:Size Birkaç Soru Sormak İçin Geldik

Samsunlu55: Tabi Buyrun..

Sefil: Hakan Bey Sizi 23 lvlden Beri Tanıyorum.. Siz Ne kadar Zamandır Bu Guilddesiniz?

Samsunlu55: Evt Seni 23 lvl iken Necati Arkadaşımdan Almıştım Seni.. Onun Yadigarısın.. 2,5 Yıldır( 3 olamicak Sad ) INVINCIBLE dayım..

Sefil: 28 Haziran Olayı Nedir Açıklarmısınız?
Samsunlu55: 28 Haziran Benim Dönüm Noktam.. Hayati Kararlarımın Yürürlüğe Giriş Tarihi..

Sefil: Bu tarihte Ne Olacak Tam Olarak?

Samsunlu55: Samsunlu55 ve karadenizlee yi öldüreceğim.. En Azından Hakan Ölcek.. Ama Guilddeki Bi Arkadaşım ID PW m ile Her Türlü Yardımı Yapacak Size..

Sefil: O Arkadaşınız kim?

Samsunlu55 : O Kendini Biliyor..

Sefil: Peki Bu Ayrılık Zor Olmayacak mı?

Samsunlu55 : Elbette Zor Olacak.. Hatta Ölümden Bile Daha Çok Acı Verecek Bana..

Sefil: Peki Sizi Bu Kadar üzecek Bi Kararı Neden Alıyorsunuz?

Samsunlu55 : Ben Bu Oyuna 2,5 Yıl Önce Başladım.. İlk Gün İle Şuan Arasında Dağlar kadar Fark Var.. Oyun Maddi Olmaya Başladı. + Bazı Dostlarım( INVINCIBLE Hariç) da LVL Artınca Çok Değişti.. Bunlar INVINCIBLE de Olmayan Arkadaşlarım.. Friend List yani Very Happy

Ayrıca Bu sene Benim İçin Dönüm Noktası Oldu Dİyebilirim.. Gelecek İle İlgili Hayati Kararlar Almam Gerekti.. Gelecek Kurma Zamanının Geldiğini Farkt Ettim.. Oyun Bekler Ama Hayat Beklemez..

Sefil: Peki Bundan Sonra Ne Olacak?

Samsunlu55 : Şöyle Bir Örnek Anlatmaya Yeter Sanırım.. Bu Sene Bi Sun Buldum.. Çok Güzel Parlıyor.. Bu Sunla İleriki Hayatımda 50+ Yaşlarda Bile Beraber Yaşamak İstiyorum.. Fakat Oyun LVL im 65 Olmasına Rağmen hayat LVL im Düşük.. O Sunla Beraber Yaşamam İçin Hayat LVL imi Yükseltmem Lazım.. Bunun İçin de Gelecek Kurmam Lazım.. Geleceğimi Kurup Sun u Hak Ettiğim Zaman INVINCIBLE a Döncem..Çünkü Daha Askerlik Var.. Jangan- Dw Asker Uğurlaması yapcaz..

Sefil: Sizi Anlıyorum.. Peki Bu Ayrılık Ne Kadar Sürecek ?

Samsunlu55 : Öncelikle Ayrılığı 2 ye Ayıralım.. Birincisi Kutsal Ayrılık Diğeri Guild Ayrılık.. İşleri Yoluna Kodyğumda 3 Kutsal Arkadaşımla İletişime Geçeceğim.. Onlarla 1 Ay farm yapacağız.. Charların İsimlerini Ve Özelliklerini Sadece bu 3 kişi Bilecek.. Guild Üyelerine Söyledikleri An Kendilerini Lanetleyeceğim..
İkincisi Guild Ayrılığı.. Guilde Dönmem için 90 şartı Var. Bunun İçin De 1.5-2 Yıl Gibi Bir Süre Var..

Sefil: Yani Bu 3 Kutsal kişi Dışında Bütün Arkadaşlarınızla 1.5-2 yıl Görüşemeyeceksiniz..

Samsunlu55 : Aynen Öyle..Bu 3 Kişi İle 1 yıl Daha Erken Görüşeceğiz..

Sefil: Peki Bu 3 kutsal Kişi Kim?

Samsunlu55: İsimleri Düşünmedim.. Kimse Kutsal kişi Olduğunu Bilmiyo.. Öğrendiğinde de Kimseye Söylemicek Zaten..

Sefil: Döndüğünüzde Guild Arkadaşlarınız Hala Oyunda olacaklar mı Peki? Bırakanlar Olabilir..

Samsunlu55: Öyle Bir İhtimal Söz Konusu Değil.. Bütün Arkadaşların Kimlik Bilgisinden Ip Sine Kadar Bütün Bilgileri Mevcut.. Bilgisayar Bilgimi Kötüye Kullanabilirim.. Döndüğümde Hepsi Bir Arada Olcak..

Sefil: Daha önce Birkaç Kez Böyle Ayrılıklar Yaşadınız..Fakat Tekrar Geri Döndünüz.. Şimdi Geri Dönüş Söz Konusu mu?

Samsunlu: Daha Önceki Geri Dönüşlerimin Tek Sebebi Var.. Gidişime Ağlayan Birkaç Göz.. Sevdiğim Bir Söz vardır.. SENİN YÜZÜNDEN DÖKÜLEN BİR DAMLA GÖZ YAŞI CEHENNEME GİTMEN İÇİN YETERLİ BİR SEBEPTİR.
Bu Yüzden Kimse Benim Yüzümden Ağlamamalı..

Bu Seferki 28 Hazirana gelince.. Bunun Geri Dönüşü Yok.. Arkadaşlarımın Çogunun mail, tlfnu Var..Hatta İletişim için Web Site Bile Kurduk.. Chat Ekledik.. İletişim Kopmaz.. Fakat Hakan da Dirilmez..

Sefil: Daha Önce Sizi _INVINCIBLE_ nin Masteri Olarak Gördük?

Samsunlu55: Evt Bir Dönem Masterliğini Yaptım.. Hatta Guildi 2 Lvl Yapınca Hemen Guild Kasasına Koştum.. Elixirle Doldurdum.. Fakat Daha Sonra Devredildi.. Join+Union Vermişler Saolsun Very Happy Elixirler Müessesemizden..

Sefil: Guildinize Söylemek İsteğidiniz Bir Söz var mı?

Samsunlu55: INVINCIBLE.. Ben Ferhat'ım Siz Şirin.. Aşkımızın Efsane Olması İçin Dağları Delmem Gerekiyor..Kimse Üzülmesin.. Dağları Deleriz.. Yeter ki Siz efsanelere İnanın ve Bir Arada Olun..

Sefil:Sizi Çok Özleyeceğiz.. Hakkınızı Helal Edin.Sad Sad

Samsunlu: Olmayan Şeyi Helal Edemem Asıl Siz Helal Edin..

Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! Veda_10
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

MesajKonu: Geri: Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN OKUYUN!!!   Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! Icon_minitimeCuma 20 Haz. 2008, 10:38 pm

Herşey Gönlünce Olsun..Hoşçakal..İleriki Zamanda Görüşürüz...He Bide Bu KARŞIYAKALIYI unutma Very Happy

....Kutsal Toprakların Kutsal Bekçisinden Sevgiler....
SwordOfGod
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
SwordOfGod

Erkek
Karakter : FuLSeTeReBoV(aTeSBuZCu)
MesLek : HaNTıR
Server/Guild : Aleksandır~INVINCIBLE(GUiLDYETKiLi)

MesajKonu: Geri: Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN OKUYUN!!!   Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! Icon_minitimePtsi 23 Haz. 2008, 9:03 am

Hakkan İNŞALLAH Herşey Diledigince Gercekleşir Ama Senin Geri Dönmeni 4Gözle Bekliyor Olacagım Sana Daha 1m SP Kasacagız(3 Kutsalın Arasındamıyım Bilmiyorum Ama Olsun Yınede Kasarız)Sen Dönene Kadar Ben De Tabiki 90 Lwl Olacagım Ve Yan Carım Red__Kid__TR De En Az 80 Olacak Kendine Dikkat Et Bu Arada Sana Benden Tavsiye o SUN u Bulduguna Çok Sevindim Gerekirse Herşeyi SUN a Degiş Ama O SUN u Hiçbirşeye Değişme !!!!Sen Gelene Kadar Ben Buralardayım
http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=53259
BySamsunlu
Admin
Admin
BySamsunlu

Erkek
Karakter : __BiTlRiM__ Full Str Bow
MesLek : Webmaster-Trader-Öğrenci
Server/Guild : Alexander / [INVINCIBLE] *(Co-Master) *

MesajKonu: Geri: Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN OKUYUN!!!   Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN  OKUYUN!!! Icon_minitimeC.tesi 28 Haz. 2008, 2:51 pm

Saolun Arkadaşlar...

Kaderde Varsa Görüşürüz Tekrar... Hepinize Hayatta Başarılar..

Bi Samsunlu Vardı 65 lvl ken 56 lvl Skillerle 70 lvl Pt Kesio Diye Hatırlarsınız...

Samsunlu55 Röportajı!! 28 HAZİRAN OKUYUN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Admin Samsunlu55 ten Duyuru!!