Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
deli petro hikayesi LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

deli petro hikayesi LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

deli petro hikayesi

YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

deli petro hikayesi Empty
MesajKonu: deli petro hikayesi   deli petro hikayesi Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 1:36 am

Deli Petro falan hikaye... Tarihin en deli adamları hep Orta Asya'dan çıkan tiplerdir. Bak Timur'a, bak Cengiz Han'a, Bak Attila'ya... Bu adamlar öyle adamlarmış ki, kurdukları ülkeler bile kendi isimleri ile anılmış hep. Osmanlılar, Selçuklular, Timur İmparatorluğu... Dostlar, siz Henryliler, Petrolular, Davidliler, Konstantinliler diye Avrupa ülkesi gördünüz mü hiç, ha? Görmediniz. Göremezsiniz, çünkü bu adamların hepsi tırışkadan. Değil ülkeye kendi isimlerini verebilsinler, ben inanmıyorum ki savaş meydanlarına çıkıp ordularıyla beraber çarpışmış olsunlar. Utanmamışlar, bir de bu korkaklıklarını medeniyet adı altına saklayıp cesur Asyalılar'a da barbar diyerek işin içinden çıkmaya çalışmışlar, ama olmamış. Yemedim ben. Tarih bunların hepsini yazacak ey IV. Henry! Tarih yazmazsa ben yazacam. Olmadı, Beşiktaşlı Deli İbrahim'e anlattıracam gerçeği.

Dostlar, şimdiye kadar sizlere bir kere bile faydalı bir şey vermediğimi fark ettim bugün. Mesela bir blogger eklentisi olsun, mesela bir redtube'a girmek için DNS ayarı olsun, güzel bir mp3 linki falan... Hiç bahsetmedim bunlardan. Varsa yoksa dırdır ettim. Bu yüzden bir farklılık yapayım dedim bugün ve sizlere MyBrute.com diye çok salakça, ama çok da şahane bir oyun sitesinden bahsetmek istedim; ama sonra da MyBrute'ü sizlere her yumruk darbesiyle çok daha güzel özümsettirebilecek sevgili muhabirim Sharmute geldi aklıma. O yüzden MyBrute'ü Sharmute'yle tanırsanız güzel olur gibi.

deli petro hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» deli doktor oyunu