Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi
23 nisan LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

23 nisan LogoldgDaha Ayrıntılı Hizmet İçin Ve Daha Çok Forum Kalitesi İçin Lütfen Üye Olun

Eğer Üye İseniz Lütfen Giriş Yapın

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silkroad Online Bilgi Destek Merkezi....Hep Destek.. Tam Destek...

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

23 nisan

YazarMesaj
AsiKarsiyakali
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
AsiKarsiyakali

Erkek
Karakter : O ŞİMDİ ASKER
MesLek : KARŞIYAKAYI ÖZLER
Server/Guild : ŞAFAK 150 (UNUTULDUK)

23 nisan Empty
MesajKonu: 23 nisan   23 nisan Icon_minitimePerş. 14 Mayıs 2009, 1:39 am

23 Nisanlar'da başbakanlık koltuğuna oturuyorsun ya sen, çocuk. Gidip 1 günlüğüne belediye çöp kamyonunda çalışan amcaların da yerine geçsene. Mesela iş arayanların da yerine geç, bugün onlar için sen iş ara. Geçsene hadi. Koltuğa oturmayı biliyorsun. Bana aklım ermiyor numaraları falan yapma. Bal gibi de eriyor aklın. Eriyor, geçiyor bile. Biz de geçtik o yollardan, bücür. Sen portakalda vitaminken, daha ben babamın pankreasında hormon; sen babanın gonat rampalarında bekliyorken, ben 23 Nisan'da polis kamuflajlarıyla yürüyüşlerdeydim. Törenden sonra da o kıyafetle Çorlu Emniyet Müdürlüğü'ne gidip, tüm işleri ele aldığımı bilirim. Adam coplamışlığım bile vardır. Bir de babamın copuyla balkonda halı coplamıştım bir keresinde. O hiç zevkli değil ama.

Öyle işte. Ben çok kıskandım şimdi seni. O yüzden yani. Neyse, şimdi sen koltuğa mı oturacaksın? İyi hadi bakalım. Makam, 1 günlüğüne de olsa adam gibi ellerde olacak gibi hissediyorum. Mustafa Topaloğlu'ndan sana gelsin ozaman, Welkam to Prezidensi evlat.

23 nisan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-